| fanicacristina a întrebat:

cum sa fac sa-l conving pe sotul meu sa facem un copil

Răspuns Câştigător
| RagazzaDiPapa a răspuns:

Spune-i sa se gandeasca la oamenii care nu pot avea copii si isi doresc. Zii ca, cum il va iubi imediat. Spune-i ca, peste ani va avea de vine sa fie mandru, va avea cine sa-i intinda o mana de ajutor, va avea cine sa-i dea un pahar cu apa:X

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ce se întâmplă?
De regulă bărbații sunt de acord cu asta!
O comunicare deschisă te poate ajuta!
Pa, pa.

| JaJe a răspuns:

Sa faci un copil este o responsabilitate mare, daca sotul tau nu este de acord, cel mai probabil inca nu este pregatit pentru acest lucru, nu il poti forta sa faceti un copil daca el nu e pregatit. Trebuie sa mai astepti, sa comunici cu el de ce nu vrea, discutati etc.

| fanJBfan a răspuns:

sad... incearca sa-l astepti intr-o seara intr-un furou sexy cu lumanari, cu o cina romantica, si incet, incet o sa se ajunga si la astasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca am doi.si sunt mandru de asta.nu stie ce pierde. tu, te vei necaji ceva mai mult ca mama. dar se merita.vezi sa faci si o motata.ca nu se poate numai baieti.succes.