| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

Cum conving o fata sa facem petting?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu o convingi, incerci sa initiezi ceva si vezi daca si ea vrea, daca nu, nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Printr-un comportament cat mai tandru, cat mai dragastos dar si convingator ca relatia voastra este si va ramane in continuare sigura si solida si in plus cu....multa rabdare. Bafta. Succes. big grin Multa sanatate!

| asdf2kpower a răspuns:

De ce să o convingi, dacă poți să o forțezi?winking

| Bibyy a răspuns:

Asta vine de la sine! Daca ești cu ea împreună de ceva timp ar fi ceva normal sa vrea și ea nu musai sa o convingi tu! Vorbește cu ea despre asta și vezi ce își dorește!