| vladutzzz199 a întrebat:

Cum sa ma cresc repede la metin 2, sunt un razboinic de lv22 siam sabie lata +6, paltosa de tigru+4, scut +4, sunt pe corp si la M am vartejul sabiei, am f putina experienta si nu stiu cum sa fac repede sa ma cresc, eu omor numai amzoance, va rog dar sa nu imi spuneti sa ma creasca cineva ca nu vrea nimeni.

51 răspunsuri:
| Rill a răspuns:

Zi pe ce esti lupus

| piktor a răspuns:

Tu din asta vrei sa faci cariera?
ceva nu e in regula cu tine

| alexSMK44 a răspuns (pentru piktor):

Azis el ca vrea sa faca cariera, lasa-l in pace

| wolder a răspuns:

La inceput fa-ti armura de tigru plus 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Men nu e bine ca tiei facut vartejul m1 vartejul se face al 3 skill prima data faci aura iureshul si apoi vartejul fa-ti tigru si scutul +6 si apoi du-te la salabatici cresti cam 3-4 lvl pe zi cum am zis eu si app la lvl 25 apucate de armat

| TeKs2911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba invata metin armatul se face la lvl 35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii eu nu stiu scuzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cresc eu numele meu in joc este byrdmanwar il bagi la prieteni si imi spui sa te cresc am lv 27

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns (pentru anonim_4396):

Apa tu la nvl 27 il si cresti nu stiu cat de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na si ce are daca are la vartej m1 ca am si eu da am gresit ca vroiam la izbituradute la salbatici cresti 5 lvl pe zi am lvl 26 numele meu in joc este alinutzu32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... si eu joc metin2 am lv 41 si la lv tau crseteam la monstri map2 nu la amzoane DAK esti war pe corp primul M trebuia sa fie la AURA SABiei daca inca nu ai lv 30 sau daca ai 30 du-te la femeie batrana si schiba deprinderea apoi te duci la invatori si alegi magie copr apoi faci M la aura
FUnda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 32 cu m1 la aura si ma crec in desert cu aia de 39, 45, 42 si 47
tu crestete la salbatici de votati si la aia de 30 cat. 2 sati pice pretioasa si o vinzi cu 200k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cresc eu am lvl 71 ma cheama tarlog te cresc ce lvl vrei ca am iteme buna d epe ent cumparate normal big grin tongue
arme:nimfa+7, electromagtetica+5, FMS+7, Rib+8, lata+8 cam astea sunt arme mele
armuribig grinGA+8, dragon+6, otel+9, king, tigru+9, leu+8, mortala+9 cam astea sunt armurile mele
scuturi:solzi+9, leu+8
cercei:cercei cristal+9
coif:de lvl 41 +6
te astept big grin laughing

| TeKs2911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba, pe metin2 ro, nu pe privatwinking

| butoialexandru a răspuns (pentru anonim_4396):

Tarlog te rog ma cresti si pe mine daca te crezi asa de smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeaty hart de crestere poti creste in doua minuta si sa faci lv99 adica game master may sunt hartury de yeang si magye cautale pe net si descarcala bagi contul tau, si day sa te creasca 60 la suta adica ar veny leval50 si may sunt hartury de a yty plussa armura fara bani(osamanca de lv 97)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man du-te in map 2 in partea de jos pe harta este un pod.acolo aduni 4-5 grupe si cerste la suta cam 3-4 puncte >BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca armatu se face la lv 35, du-te in map2 la aia mai marishi acolo cresti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai c aiti zic si eu ceva daca esti lv 22 pe corp poti sa cresti greu si sa cresti la amazoane da strange tu frumusel 60k si fate pe mental si fa-ti corpu rezistent maestru si asa poti sa iei cati salbatici vrei ca te omoara super greu si sa te duci undes multi doar ca nu stiu ce regat esti daca esti pe albastru(ca ala il cunosc eu )du-te langa imha da daca nu nu stiu ala rosu il mai stiu cat de cat du-te langa batran si cresti acolo succes imi dai fundita acum plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca alt mt2 care are rate mai mari si cresti repede eu am un mt2 care intr-o sap am facut lv 126winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami mie contul si te fac lv 80 si iti fac sirus+9 otel+9 pv2000 si batalie +9 si lata+9 scut+9 iti fac king de 80+9si sulite si alte sabi+9

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai uite un ghid :
1-5:caini, lupi, mistreti(cu itm bune)
5-15:map1 la ursi, si amazoance.
15-30-salbatici luand grupe multe(neaparat toate itemele +6)
30-40-la reuniune.Adica gen la albastru in josu orasului unde is multi de lv mare.La rosu sus de tot si galben unde e si la rosu.
40-50-v1(neaparat sa ai arma, armura, scut, coif+9 si itm cu pv.
50-70-v2 aia mici.
70-75-v2 la aia imensi.(toate itemele +9 si otel +9 si de 65+9)
75-90-v3 (avansand in lv la aia mai mari)
90-99 v4(neaparat sa ai : pose/smarald+9, sirius+9/lunara ar fi mai buna, coif 41 cu semi si rezistenta magie, Alealalte itm de 54 cu maxim pv si daca pica si exp, scut de 61 cu str max, vitalitate cat o fi, 15 semi si magie ar fi perfect.
Sper ca stii ca trebuie cal militar sa-ti faci nu?

| vladut91 a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Frate nu sti nimicccccccccccc legat de la 75 in sus cu iteme de alea care ai zis tu in v3 rupi din 2 hituri
La ce iteme ii ceri tu aluia care nici nu stie 3-4 mape
oricum nu ajunge ala nici pana la 40 deci e fara speranta
ca scrisul meu

| Bogatasul a răspuns:

Degeaba il cresteti, ca joaca degeaba vladutz ia-ti coif de fier +7 si fate mental si m corp rezistent o sa vezi tu ca nu o sa te omoare nimeni succes

| alexxis0712 a răspuns:

Faci lure la salbatici si cresti foarte rapid daca ai si carte comandant

| alexpr2000 a răspuns:

Mai intai fa-ti platos+a+6 +7 la +4 nu faci nimic fa-ti scut+6, coif+6 si du-te in map2 acolo cresti bine pana la lvl 30

| adelina0101123 a răspuns (pentru alexpr2000):

Eu am leu +7, scut+5lv1,sabie bambusl+9, coif lv 1 +4 si bijuteriile sunt +4-5-6 si cvresc bine in desert adun 5 grupe

| vladut91 a răspuns:

Frate Uite unde poti creste
1 MAP2 Pana la 25-30
2Dupa te duci in ValeaSeguriong (Cred ca asa se scrie) pana la 30-40
3Te poti duce si in tinuturile de gheata de la 40-50 daca ai arma buna
4Te duci in padurea neagra si faci 65-75
5IN V4 (GrotaExilului)si acolo cresti
- iti trebuie bilet (
- sa ai multa rezistenta la sageti si mult pv
- arma-armura-bijuteri ff bune (din lacrima)

| TheGrooveStreet a răspuns:

Ma joc metin2 de ceva timp, la lvl22 eu cresteam in map2 happy este cel mai bun loc de crescut pentru tine P. S. APUCATE DE CAL, SI FAL ARMAT! Funda?happy

| andreicns5 a răspuns:

Am lv 33 ye cresc eu ma cheama dicatarore

| RatuscaCeaUrata a răspuns:

Nu vladutz, de la lv 1-15 poti sa cresti map1, lv 1-5 caini daca ai cateva iteme. adica faci misiunile de la biolog ca iti da si iteme si bani, dupa ce faci skilluri-le la lv 5 mergi la ursi, de la ursi cand ai facut 15 ajungi in map2 la amazoane unde poti creste lv -15-25, de la 25-30-32-33 in map2 la salbatici, (poate si 35) daca ai iteme bune faci 30-35 in Vale seungryoung, dupa ce faci 35 te ocupi de armat, si mergi la BO ( in valea seungryoung centrul mapei) dupa cresti 45. 45-50-55 langa templu, (iti trebuie ceva aparare acolo) 55-80 v2 80-99 v3-v4. Bafta

| doubleweb a răspuns:

Cred ca va poate ajuta http://secretemetin2.blogspot.ro! Bafta!

| bogdan25_6508 a răspuns:

Te cresc eu daca esti pe metin2 ro te cresc contacteaza-ma pe idi bogdan_boss_smekeru ma cheama in joc chekriu in map2

| bogdan25_6508 a răspuns:

Buna daca esti pe metin2 ro te cresc am lvl 27 ma cheama in joc chekriu si sunt pe convus pe jinno contacteaza-ma pe idiul bogdan_boss_smekeru

| vladutzzz199 explică:

Pai, calul imi da de la lv 25 in sus eu am lv 22