| paul55 a întrebat:

Salutare, la metin2.ro, unde ar fi cel mai bine sa cresc la lv 27, cu itm: sabie lata+6 cu o piatra si 2 bonusuri, plotasa de tigru+6 cu full bonusuri, facuta de mine de la 0, scut normal+6 coi normal+6, bratara normala+6, colier de argint +6, cercei nu mai stiu cum +6.Magii: aura m1, vartej 4, izbitura 2, luvitura repetata de aia nu mai stiu cum 2, si iuries 0. Iar magiile sunt pe razboinic corp. Deci unde ar fi cel mai bine sa cresc si tin sa va anunut ca : la salbatici cresc ffff nasol de incet, la orcii aia din intrarea in seriungouci, nasol la fel, dar acu de la 26-27 am batut in desert, dar si aici devine cam nasol,. A da am si cal lv1, iar la maimute nu ma duc sa cresc sau pentru medalii nici in ruptul capului. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Xavi0699 a răspuns:

Map 2 la salbatici

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna, normal ca cresti nasol. Ai iteme slabe. Nu trebuia sa pui pietre sau bonusuri pe iteme +6, macar daca erau +7 cel putin. Eu am crescut la orci. De la lv 18 bateam acolo, ma rog aveam lata +8 si alte chestii bune...trebuie doar sa rezisti.

| paul55 explică (pentru 愛日本):

Nu mai lamurit. unde sa cresc?

| 愛日本 a răspuns (pentru paul55):

Map2 ruine