| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi gasesc jobul potrivit?

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

În ziua de astăzi trebuie să fii mulțumit că ai un job...nu întotdeauna faci ceea ce îți place.
Mari succese!

| crisS a răspuns:

Cauta pe Kudika. ro acologasesti teste de genu „ ce job mi s-ar potrivi"

bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca un test te va ajuta. Iti recomand in schimb un site care strange toate joburile intr-un singur loc. Fara sa mai fie nevoie sa intri in 10 locuri sa te uiti. Cauta pe www.folderjobs.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghiceste in stele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi-am facut cont pe siteul www.folderjobs.ro si sunt multumita de ce primesc. Acum sper sa-mi si gasesc un job ok