| Claudiu_Andrei_Sarbu_1993 a întrebat:

Cum sa scap de mania aparatelor? De fiecare data cand am bani acolo merg cu ei.

Răspuns Câştigător
| liviumarinel a răspuns:

Esti precum dependenti de tigari sau alcool. Daca nu ai votnta nimeni nu o s-a te ajute pentru ca totul depinde de tine.

3 răspunsuri:
| gabyS98 a răspuns:

Stiu si eu ai putea incerca sa treci pe acolo fara sa te mai uiti la locul ala

| euuilem a răspuns:

Ai investit atata sa te inveti si acum vrei sa te lasi?happy Trebuie sa ai vointa.

| Claudiu_Andrei_Sarbu_1993 explică:

Pai cam da am investit prea mult. Vreau sa scap de mania asta.