| StefaniaIoana18 a întrebat:

Vrrau sa scap de strungareata de fiecare data cand merg undeva incerc sa imi ascund dantura pentru ca imi este rusine cu dintii din gura. Adica vreau sa scap de strungareata fara aparat dentar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TDGAMING a răspuns:

Eu zic sa te duci mai bine la un dentist! Si chiar daca iti trebuie aparat care e problema? Abia iti faci dinti sa arate bine.