| ronaldo32 a întrebat:

Cum sa sut tare la poarta extrem de tare. Dau funa

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Pune mana pe cartea de gramatica si lasa fotbalul

| NewLife18 a răspuns:

Pai in primul si in primul rand ar trebui sa inveti sa scrii corect.
Ca sa sutezi puternic ar trebui sa iti canalizezi toata energia pe mingea pe care trebuie sa o lovesti

| davidtm a răspuns:

Pai trebuie sa ai niste adidasi buni.
sa ai muschi la picior
si sa dai cat poti.

| brutus123 a răspuns:

Nu prea inteleg nimic...Dar iti raspund eu.Ca sa dai tare la poarta trebuie sa ai adidasi corespunzatori, o minge buna.Acum trebuie sa iti ficsezi piciorul pe minge si cand dai nu dai cu varful (cioaca) dai cu exteriorul sau cu interiorul sau cu siretul.Asa mingea o sa capete mai multa viteza.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru brutus123):

Ficsezi...serios?

| brutus123 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Stiu ca e cu X am gresitbig grin Scuze.