| MihaelaStyles a întrebat:

Dc cei anti A.C.T.A poarta masti? funa big grin

Răspuns Câştigător
| LaYeR a răspuns:

Pentru ca ei se numesc Anonymous si reprezinta un grup de hackeri de temut

4 răspunsuri:
| PuLs a răspuns:

Pentru ca gruparea Anonymous se remarca prin Masca Guy Fawkes. Pentru mai multe detalii iti sugerez sa urmaresti filmul V for Vendetta si o sa vezi si de unde provine masca.

| AleXzpm a răspuns:

Suntem prea urati si ne ascundem si noi, sa nu rada lumea de noi... avem dinti lipsa gen: dinte lipsa, pauza, gaura.

| MihaelaStyles explică:

*funda

| The4Ever a răspuns:

Acela e un simbol de laa un film(nu ma intreba ce film ca nu il mai stiu)
Si il face annonymus(anonim)