| alexa1968 a întrebat:

Cum se face admiterea la facultatea de management? trebuie sa dau vreun test ceva? daca da cand? dati-mi si mie detalii va rog Bucuresti

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al facultatii la care vrei sa mergi, la Admiterea 2013 si afli exact. Facultati de management sunt multe in tara si nu toate au aceeasi modalitate de admitere.

| alexa1968 explică (pentru Ioandelasal):

Din Bucuresti

| Ioandelasal a răspuns (pentru alexa1968):

Si in Bucuresti sunt vreo 2-3, daca nu mai multe. Ti-am spus sa te uiti pe site-ul cele la care vrei sa mergi.

| alexa1968 explică (pentru Ioandelasal):

Da mersi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe site-ul lor, http://facultateademanagement.ro/
Mult succes!
Pa, pa.

| Oanaa09 a răspuns:

La SNSPA-Management, se da un examen de admitere la alegere, Istorie, matematica, engleza, geografie, informatica. Sunt teste grila, foarte greu nu este. Succes!