| ana201010 a întrebat:

Cum sunt conditiile la caminul Academiei de politie? As dori raspunsuri informate, eventual daca chiar sunteti la academie.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unii se iau dupa fente. Nu este rau. Imaginile prezentate de sindicatul politiei sunt dintr-o zona in care se lucreaza. Redau: „Academia de Poliție „Alexandru Ioan Cuza" trece, în prezent, printr-un proces complex de reformă, iar una dintre principalele componente la nivelul căreia este realizată aceasta vizează infrastructura instituției". Stai linistita ca este cu mult mai bine!

| ana201010 explică (pentru Salontanul):

Multumesc!

| anonim3247 a răspuns (pentru ana201010):

Au trecut de mulți ani vremurile când aveai și avantaje ca angajat la MAI. De vreo 20 de ani au trecut vremurile alea.

| sierra1 a răspuns:

Mizerabil

https://adevarul.ro/......15225.html

dar dacă intri, ești fericită

| anonim3247 a răspuns:

Mai bine te faci altceva.

| anonim3247 a răspuns:

Tu nu o să ai viitorul pe care îl visezi după ce o să faci academia aia.