| JIJ a întrebat:

Cum v-ati gasit loc de munca? tineri 20-22 ani, in ce lucrati? E greu? Cat a durat sa va gasiti un job? Cu studii superioare se gaseste mai usor?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am jumatate de liceu facut si lucrez ca sofer pe autobuz, salariul e atractiv si mediul de lucru destul de bun, l-am gasit repede am 24 de ani si e de stiut ca in multe cazuri unul fara scoala castiga mai bine decat cineva cu masterul terminat. Varamea are doctoratul facut si e profesoara in Brasov dar castiga mai putin decat mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am depus cv uri, am auzit de la niste colgei de facultate ca mai sunt locuri libere unde lucrau ei.

a durat cam 2 luni de cand am terminat facultatea