| Girly97 a întrebat:

Cunoaste cineva o institutie care ofera cursuri de calificare in profesia de operator PC dar care desfasoara cursurile online (de acasa)?
M-ar interesa un astfel de curs prin luna martie-aprilie cand imi voi reveni financiar, nu ar strica!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Angajatorii nu cer acest curs, pentru ce ai nevoie?

| haileewatson a răspuns:

Daca stai pe TPU cred ca stii destul de bine sa folosesti pc-ul laughing invata Office 365 de pe Youtube.

| Trixt3r a răspuns:

La partea de "Operator PC" tot ce faci este sa inveti office-ul, lucru pe care il poti face si gratuit daca stai cateva ore zilnic pe google si Youtube.
Sau gasesti si cursuri gratuite : https://ro.linkedin.com/......3%C8%9Bare

Eu am 3 specializari in "Operator PC, Administrator retele si Depanare PC" - Nimeni nu s-a obosit sa se strambe macar la diplome, pana in prezent nu m-au ajutat.

Daca consideri totusi ca merit investitia si ca te ajuta diploma, poti incerc sa cauti aici cursuri pentru perioada in care ai timpul necesar disponibil : https://www.absoluteschool.net/cursuri-operare-pc.php

| MustarIute a răspuns:

Nu cred că ai nevoie de specializare pentru așa ceva