| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile de calificare de pe calificat.ro? M-ar interesa cel de contabil, doar pentru a-mi umple cu ceva timpul. Dar nu inteleg cum se desfasoara mai exact, stie cineva? Gen, primesc mail-uri cu lectiile, examenele se dau tot online?

1 răspuns:
| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Mai bine, du-te la o facultate din orașul tău și fii un cursant pentru ora de contabilitate. De pe internet, nu te baza. Numai degeaba dai bani și nici o iotă nu înțelegi. Crede-mă, contabilitatea e grea și ai nevoie de un profesor real, nu virtual.
O zi faină! ^_^