| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai dat toate probele pentru liceul pedagogic si ai fost admis, conteaza ce note iei la evaluarea nationala?(profil educator-invatator).

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Da. Ambele conteaza la fel, straduieste-te sa iei nota cat mai mare se va lua in considerare pentru ultimele locuri.

3 răspunsuri:
| SurprisedGuurl a răspuns:

Si daca unei persoane ii iese media de la evaluari, sa zicem, 7 si ceva. mai intra la liceul pedagogic?

| Florentina9210 a răspuns (pentru SurprisedGuurl):

De ce tocmai la pedagogic si nu ai ales alt profil? De ce ti-ai bate capul cu toti ratatii care vin la scoala pentru alocatie si tu sa te stresezi cu ei, pe un salariu de nimic?
Dar, daca tie iti place, e problema ta. Eu mi-am spus opinia, cum ca ai putea alege ceva mai bun.

| Pool77 a răspuns (pentru Florentina9210):

Hai sa ne gandim altfel.
De ce la mate-info?
Tu vorbesti si esti la filologie sau la alte petarde.