| anonim_4396 a întrebat:

Deci:
1)Daca ai dat toate probele pentru liceul pedagogic si ai fost admis, conteaza ce note iei la evaluarea nationala?(profil educator-invatator).

2)E greu sa intri la liceul pedagogic? Au fost usoare probele?

3)Ce se intampla daca o persoana e admisa la probele de aptitudini, dar ia note mici la evaluari?

4)De obicei liceul pedagogic are un program incarcat, sau iti profesorii iti dau doar cateva teme?

Si ultima intrebare mai penibila: daca treci probele poti fi considerat deja inscris la acel liceu?

1 răspuns:
| SurprisedGuurl a răspuns:

Raspunde cineva? -.-