| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai dosar la psihiatrie poti sa devii profesor? Ce nu poti deveni cu acest dosar? Plus luat de pastile anti anxietate si tulburare de personalitate. Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da, cine are tu? Ce tip de tulburare? happy

| Raducons a răspuns:

Nu are nimeni dosar la psihiatrie,e doar in evidenta dar nu te afecteaza, situatia se mai poate schimba in timp. Tulburari si anxietate toata lumea are. Daca se constata ca esti in regula, medicul de familie iti va da adeverinta pentru munca. Testul psihologic daca il treci e ok, nu e nevoie sa spui ca ai avut probleme, dai testul si gata