| romanaols a întrebat:

Daca ai fi presedintele Romaniei, care ar fi primul lucru care l-ai face?

15 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

M`as imbogatii pe mine laughingmi-as lua o masina un apartament in Bucuresti un telefon un laptop multe haine si cine mai stie celaughingdeci: m`as ocupa doar de mine si familia mea.

| benny a răspuns:

As distruge toti tiganii

| nosferatu a răspuns (pentru benny):

Ai un sustinator.

| thegreatgatsby a răspuns:

As trage un pui de somn.

jk

| DulceCaLamaia a răspuns:

Partaaaaaayyyy.

| NuDauFunda a răspuns:

Sincer? As da o lovitura de stat: as divolva Parlamentul, as demite tot Guvernul si as instaura o dictatura militara. Riscant, dar consider ca asta-i singura optiune prin care Romanica s-ar putea trezi la realitate

| cthulhu a răspuns:

V-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde.

| darkcloud256 a răspuns:

M- as muta in alta tara.

| valentynrobert a răspuns:

As incerca sa fac din toate puterile sa fac o tara mai organizata, frumoasa, iesirea din criza cresterea pensilor, marira cu 50 % salarilor a bugetarilor (fiindca statul lea scazut salarile cu 25 % si daca le dam inapoi 25% tot o sa aive mai putin decat standard asa ca de aia trebuie sa le dam 50 %!

| liviu34 a răspuns:

Sa iesim din criza si sa reparam strazile din Romania mai ales pe rutele care duce la mare si la munte.

| cthulhu a răspuns (pentru liviu34):

Tu esti politician, nu-i asa?

| robySz a răspuns:

Nu stiu.mai putina scoala poate laughing

| eXplosSive a răspuns:

As schimba bordurile din toata tara laughing)