| 1234568807 a întrebat:

Daca am deschis la banca acum 2 saptamani un cont pe care nu il folosesc in cat timp il pot inchide?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricand

| 1234568807 explică (pentru suntserios):

Imi deschisesem un cont la brd, insa comisioane mai mari si servicii mai proaste ca ale lor nu am mai vazut

| suntserios a răspuns (pentru 1234568807):

Inchide-l, aia e

| 1234568807 explică (pentru suntserios):

Ai avut cont la banca transilvania sau ai in momentu de fata? sunt ok?

| suntserios a răspuns (pentru 1234568807):

Nu am si nici nu am avut,

mai toata viata mea am lucrat doar cu ING si cu garanti la un credit

| 1234568807 explică (pentru suntserios):

Dar ai idee cumva daca vreau pe alta banca sa imi inchid un cont pe care nu vreau sa il mai folosesc si sa imi deschid alt cont pe aceeasi banca? e vorba de alt cont, nu de cel de la brd

| suntserios a răspuns (pentru 1234568807):

Nu vad de ce ai face asta, dar bineînțeles că poți

| 1234568807 explică (pentru suntserios):

Mersi mult, si daca m-ai mai putea ajuta cu o intrebare, daca contul vechi il inchid si imi fac altul nou tot pe aceeasi banca, istoricul tranzactiilor de pe aplicatie ramane sau se sterge fiind noul cont?

| suntserios a răspuns (pentru 1234568807):

Se șterge bineînțeles