| sylveon a întrebat:

Daca am picat bacul, dar am trecut din cateva materii, am dreptul de a da anul viitor din TOATE materiile? As dori ca sa pot sa dau din toate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai dreptul, totul depinde de tine. Poti la la toate, numai la 2 sau chiar numai la materia la care ai picat. In cererea de inscriere vei specifica expres daca doresti sa-ti fie recunoscuta vreo nota.

| sylveon explică (pentru Ioandelasal):

Sigur sigur sigur? :3

| Ioandelasal a răspuns (pentru sylveon):

Foarte sigur.

4 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Nu. Dă la ce ai căzut și fă-ți o meie de peste 6. Ai căzut "câteva materii"? Să zicem, două. Ai ocazia să iei o medie chiar bună dacă înveți ce trebuie. 5+7+8, să zicem...

| BiancaBiu1234 a răspuns:

La toate materiile poti da doar in caul in care ai picat la toate materiile