| Alynutzaaa a întrebat:

Daca as dori sa urmez Facultatea de Medicina Veterinara, sunteti de parere ca as putea face fata materiilor predate la acea facultate avand in vedere ca sunt la profil de filologie ( ma aflu la acest profil pentru ca nu ma impacam cu matematica ). Insa imi doresc cel mai mult sa urmez acea facultate, e visul meu!

Am intrat si pe forum : http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=44591 si am vazut multe discutzii legate de biomatematica! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lory92 a răspuns:

Daca inveti singura biologie si chimie...desigur...orice e posibil atunci cand iti doresti cu adevarat. legat de biomatematica verisoara mea a facut facultatea asta si nici urma de matematica, in speranta ca te'am ajutat.>big grin

1 răspuns:
| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Si eu sunt tot in situatia ta si sunt tare curioasa daca pot face fata avand in vedere ca sunt la filo. :-s