| Robert030 a întrebat:

Daca as pleca in Anglia, as avea nevoie de diploma de facultate ca sa imi gasesc un job decent? Ceva gen programator sau animator (desene animate). Limba o stiu, asta nu e o problema, insa in acei 3-4 ani de facultate eu as putea face ceva bani de inceput si o reputatie mai buna.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Reputatia in domeniul asta ti-o faci online, gasesti o companie interesata sa lucrezi pentru ei on-site, abia apoi pleci acolo la sigur. Stiu cazuri, nu e un scenariu aiuristic...