| elasexygagica a întrebat:

Daca baiatul vostru are o pasiune pentru gunoi si este foarte sigur ca vocatia lui este aceea de a fi gunoier lati sprijinii sa devina gunoier lasand la o parte satisfactiile financiare care aduce aceasta slujbabig grin? Sau daca fata vrea sa se faca sofer de autobuz sau de tir, taxi, autocar etc stiind ca e riscant dar ea e sigura ca e vocatia ei ati spirjinio?tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L`as indemna totusi sa se faca peste si pe sorasa dama de lux (asta daca arata bine)...

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

A munci nu este rusinos si orice meserie trebuie sa o practice cineva! E adevarat ca fiecare isi doreste pentru copilul lui tot ce e mai bun, dar astazi multi parinti isi dau seama de posibilitatile copiilor lor si le accepta alegerea.

Răspuns utilizator avertizat
| leonardo a răspuns:

Buna. Cred ca ar trebui sa raportezi la varsta copilului: daca are in jur de 17 ani poti sa-l sustii si daca vrea sa se faca dealer de droguri (cu conditia sa intre la facultate ca acolo ii vine mintea la cap). Daca are vreo 22 de ani, inseamna ca si-a format o personalitate si daca chiar tot asta isi doreste - aia e, nu prea ai ce face. Oricum va descoperi singur daca e ceea ce isi imagina in momentul in care o sa se apuce de practica.

| WR104 a răspuns:

Trebuie cineva sa se faca si gunoier, nu? cum ar fi o lume fara cei care vin dupa gunoiul tau? sigur ca nu e o meserie banoasa. dar daca asta ii place sa faca de ce nu.cat despre fata tirista.sa stii ca sunt multe fete pe tir sau autocar in tarile mai dezvoltate si nu este ceva deloc anormal.

Răspuns utilizator avertizat
| fffrankie a răspuns:

Cel putin as fi sigur ca ma'sa stie romana...