Întrebare recomandată | INTERMED1 a întrebat:

Daca cunosc bine limbajele CSS si HTML pot sa ma angajez doar pentru cele 2 limbaje si sa nu imi mai ceara altceva de exemplu java; myqsl. etc?

3 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Fara php, javascript, html 5, css 3, misql si poate si un photoshop pe deasupra nu te baga nimeni in seama.

| AlexL28 a răspuns:

Java e un limbaj de programare, n-ai nevoie de el pentru webdesign
mysql nu prea stiu cu ce se mananca dar nu cred ca ai nevoie.
Dar pe langa astea doua(html, css) ai nevoie si de javascript, altfel ai sanse cam slabe, javascript e folosit sa faca site-urile interactive, desemenea, nu ar fi rau sa inveti si alte limbaje cum ar fi PHP sau Ruby

| TheMiningSheep a răspuns:

Fa un curs intensiv. Si ai nevoie macar de javascript.
De mysql nu ai nevoie de obicei pentru ca te poti angaja, adica daca este un post liber...la facut de tempalteuri