| enemig0 a întrebat:

Daca devin expert TPU si ii spun patronului meu, o sa imi mareasca salariul? Cu cit? Sau o sa ma arunce in strada? Cit de departe?

Răspuns Câştigător
| shortcake a răspuns:

Foarte departe.

17 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Patronul te-a angajat sa faci ceva specific. Sa-ti petreci vremea pe TPU si sa ajungi expert, nu cred ca face parte din contract laughing. Sper ca ai pus intrebarea la misto...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daaaaaaaaa, iti va creste salariul cu 100%! Si dupa aceea o sa te arunce in strada sa te calce masinile! Distanta de aruncare depinde de forta sefului si de kg tale!

| Arthur a răspuns:

Dacă nu eşti doctor sau profesor slabe şanse.

| Razvan a răspuns:

Maxim am spusoh go on
O sa ai cea mai scurta candidatura din istoriehee hee
Iti va fi revocat titlul de expert indata ce vei indrazni sa zici astalaughing
E criza, ce pana mea?oh go on

| Flav a răspuns:

rolling on the floor Hai ca asta a fost chiar buna. rolling on the floor

| Malvina24 a răspuns:

Daca devi expert TPU patronul tau nu cred ca iti va mari salariul deoarece nu are motiv! nu te plateste sa raspunzi tu pe TPU! daca o faci, o faci din placere, sa ajuti oameni! NU cred ca te va arunca in strada deoarece sa fi expert TPU nu e un lucru rau! din contra e un ''grad'' ai muncit sa fii expert TPU(ai impartit din experienta ta si altora) trebuie sa respectam expertii TPU ca nu sunt pusi degeaba! eu ii admir in special pe brigaela, bacemi, mumoasa, etc

| Roby67 a răspuns:

Daca te-ai facut expert la "Stiinta si Filosofie", o sa iti maresca, dar nu salariu ci ochiiwinking

| Xonia a răspuns:

No sa til mareasca, o sa te arunce in strada
Cat de departe? Foaaarttttte departe

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Ce legatura are TPU cu serviciul tau? thinking
Si ca sa iti raspun la intrebare, cred ca patronului tau ii va fi indiferent daca tu esti expert TPU sau nuwinking

| Silvia a răspuns:

Eu cred ca iti da postul lui daca devi expert TPUrolling on the floor.

| Barajag a răspuns:

Te va face patronul straziihee hee

| TheLoveDoctor a răspuns:

Hahahahaha laughing laughing) hahahha. NU! chiar nu a fost funny!

| spot a răspuns:

O... habar nai tu ce departe o sa te arunce sefu. incearca si-o sa vezi. tu crezi ca daca ai un anumit statut pe un site, contribuie la jobul tau din reallife? mai ghiceste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai calculator si acces la internet la servici, va spune ca asta faci tu la munca! Rezultatul poate il afli in strada. Departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun pariu ca isi face si el cont :p

| Jonathan a răspuns:

Depinde, e o intrebare stupida. Daca patronul tau este foarte mare fan TPU si ar vrea sa fie expert ti-ar mari salariul (cu cat v-a considera el)
Cred ca daca ii zici nu o sa te bage in seama, daca il insulti o sa te arunce in strada.Atat de departe cat poate sau cat vrea.

| versavia a răspuns:

Amuzanta intrebarea, cea mai tare.