| Ghiandreea a întrebat:

Daca imi doresc sa devin o vedeta internationala in viitor ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa inveti foarte-foarte bine, sa mergi la o scoala de arta si la o facultate de teatru-film si sa speri ca, intr-o zi cineva te va remarca.
Nu uita ca engleza trebuie sa o stii la perfectie, pronunctia clara si fara accent, ca sa fii acceptat.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

In primul rand sa muncesti foarte mult. Succesul nu vine peste noapte, in cele mai multe cazuri.
Trebuie sa faci o scoala de arta.
Trebuie sa ai respect fata de xxeilalti, ceea ce nu prea mai au multe vedete. Trebuiesa cunosti limbi straine, in primul rand engleza. Cu cat mai multe limbi cunoscute cu atat mai bine.

| George12345678 a răspuns:

Trebuie să-ți placă să faci oral, normal, dar și anaI, să pui pasiune în asta. Astfel vei deveni femeie cu faimă și prestigiuhappy