| lSarcastiquel a întrebat:

Daca incep facultatea de limbi straine dar anul viitor voi da la politie, o sa trebuiasca sa platesc ceva? Pot da la politie daca sunt la o alta facultate deja?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti pe loc bugetat atunci va trebui sa platesti taxa de studii la facultatea de limbi straine, daca esti la taxa nu va trebui sa platesti nimic.
Da, poti sustine examenul de admitere, daca indeplinesti toate conditiile cerute.

| Adry05 a răspuns:

Si cum te duci la facultatea cealalta cand trebuie sa stai in academie toata saptamana?

| Bunica69 a răspuns (pentru Adry05):

Poate isi ingheata anul?