| utilizator9 a întrebat:

Daca intri la o facultate la buget si te retragi poti sa faci o postliceala de militari la buget?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa faci. Doar 2 facultati nu poti face pe loc bugetat.

| utilizator9 explică (pentru Ioandelasal):

Si postliceala de subofiteri e acelasi lucru? Stii cumva ce faci efectiv, ca munca, dupa ce termini?

| Ioandelasal a răspuns (pentru utilizator9):

Este tot scoala postliceala, asa ca o poti face. Dupa absolvire esti subofiter de pompieri si lucrezi intr-un detasament de pompieri militari.

| utilizator9 explică (pentru Ioandelasal):

Accepta si fete?

| utilizator9 explică (pentru Ioandelasal):

La pompieri accepta si fete?!

| Ioandelasal a răspuns (pentru utilizator9):

Da, accepta si fete.

| Kerre a răspuns:

Da, poti face acest lucru.