| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Daca m-as duce la liceu pe profil economic, ce meserii pot sa fac in viitor? Dar la turism si alimentatie(in afara de chelner si bucatar)?

Răspuns Câştigător
| AndreeaLuca a răspuns:

Eu am terminat anul acesta profilul turism si alimentatie. Poti avea urmatoarele meserii: organizator banqueting, tehnician in turism, tehnician in gastronomie. La economic: tehnician in activitati economice!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Meseria ti-o da facultatea in cele mai multe cazuri, asa ca poti sa alegi orice facultate dupa ce termini acel liceu si prin urmare, poti sa ai orice meserie doresti tu.