| jjjj a întrebat:

Daca o sa dispara motorul cu ardere interna, meseria de electrician auto o sa mai mearga?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorul cu ardere interna nu va disparea, eventual va fi pensionat, dar nu are cum sa dispara, pana mai sunt resurse de petrol o sa ramanem la motoarele conventionale pentru ca e o afacere prea mare la nivel global ca sa fie pusa pe bara de motoare electrice, iar ca electrician auto probabil ca o sa ai treaba din moment ce se va trece cel mai probabil la motoare electrice, dar asta va fi numai peste mult mult timp, si daca nu esti neam cu McLoud nu cred ca o sa apuci vremurile alea.