| emoboy a întrebat:

Care este viitorul industriei auto? Peste 10 ani se va mai folosi motorul cu ardere interna? FUnda

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deja au aparut primele modele care merg pe curent electric gen renault twizy sau toyota prius care merge cu cuernt electric pana la 40 de km/h.

| mgtow a răspuns:

Sunt curios sa vad ce fac cu tirurile ca alea nu trag cu 80 de km/h in panta (au nevoie de putere si 220V e nimic pentru asa ceva), sa-i vedem ce idei baga pentru ele.