| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Daca port ochelari pot da la LICEU MILITAR?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.cantemircml.ro/admiterea-in-colegiu/
Sună și întreabă: http://www.cantemircml.ro/despre-noi/contact/
Succes!
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu vad de ce nu!
Ca doar si militarii sau ofiterii ajung sa chiorasca, chiar daca la inceput vedeau bine.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună.
Da poți! happy

| SarosBogdan a răspuns:

Ai putea s-a dai, dar de ce acest liceu si nu altu? E cam greu pentru voi fetele...

| vinusipaharu a răspuns:

Da, la Liceul Militar Dimitrie Cantemir din Breaza sigur poti.

| Metallica97 a răspuns:

DA poti incerca, deoarece si eu am dat la liceul militar din Alba Iulia, dar am fost respins din cauza ochelarilor. Am picat la proba medicala doar la ochi (restul categoriilor am fost apt), pentru ca aveam dioptria mai mare de - 2. Eu te sfatuiesc sa incerci doar daca ai dioptria ambilor ochi mai mica de - 2. Mult succes.

| Denise123456 a răspuns:

Da, nu are nici o legatura una cu alta! Poti da linistita!