| Ionut4334 a întrebat:

Daca se castiga bani din editare video de ce nu vrea lumea sa lucreze de acasa? Nu ai seful langa tine mereu, stai acasa, mananci, bei in timp ce muncesti.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă!

| RAY a răspuns:

Propunere de lege de mâine stam toți acasă și editam video, foto cu noi cu pisica cu iubita cu păianjeni, fiecare cu ce are

| Violleta2022 a răspuns:

Lumea vrea sa lucreze de acasa, dar nu intotdeauna vrea seful sa accepte asta, ca-n loc de 2 ore cat ar trebui sa dureze un job, tu mancand, band si dormind ajungi sa taxezi 4-5 ore, deci nu-i convenabil pentru sef si nici pentru client.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se castiga multi bani din medicina stomatologica de ce nu se face toata lumea medic dentist?

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca nu toată lumea are studii în domeniu respectiv, nu toată lumea e pasionat de treaba asta, nu toată lumea poate avea acelasi job.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Pentru editarea video poți lucra de acasă.
De asemenea nu trebuie să fii angajat la cineva și să ai șef.
Poți să îți faci propria firmă și arunci taxezi pe proiect. Când ai terminat proiectul primești și banii.
Arunci poți și să bei și să mănânci. O faci pe banii tai.