| scooby98 a întrebat:

Daca sunt de la profil filologie este vreo varianta sa fiu admis la Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei
Universitatea Tehnică "Gheorghe Asachi" din Iaşi?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Daca e concurs de dosare se tine cont de media de la bac, deci poti, chiar daca nu esti pe profil

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stii sa schimbi o siguranta si un tranzistor, atunci poti, si sa ramai.
In caz contrar este sfidare impotriva breslei...

| scooby98 explică (pentru Bula):

Eu fac practica in domeniu in timpul liber

| Bula a răspuns (pentru scooby98):

Daca ti-i si pasiune, atunci ai sanse bune.
Daca doar faci simpla practica, atunci...

| CristinaRadovici a răspuns:

Nu are importanta profilul pe care il ai in liceu, poti concura la orice facultate doresti.