| AvalohAlyn a întrebat:

Daca sunt gras,am kg in plus,dar vreau să slăbesc pot face postliceală de asistent de nutriție și dietetică (adică pot să mă înscriu) sau se accepta doar slabi având în vedere profilul postlicealei?
Vreau sa slăbesc și vreau să mă informez deja.A început sa mă pasioneze sănătatea, medicina si nutritia de la un timp.

Mă gândeam să fac asta in viitor și pentru faptul că pot învăța despre cum sa mănânc sănătos și cum să slăbesc la modul maxim maximorum dar nu numai.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La postliceala accepta pe oricine. Nu se da admitere, nu iti cere diploma de bac, nu trebuie sa fii slab, trebuie doar sa platesti taxa, atat.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O, da asta e principalul criteriu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frățioare întrebarea asta e dumnezeu, ai greșit categoria.
Răspunzându-ți serios acum, și eu am vrut să dau la teologie dar sunt agnostic, poate chiar ateu, și nu am făcut teologia, dacă își dădeau seama?