| AvalohAlyn a întrebat:

Cine poate sa îmi zică sigur daca la postliceala FEG Galați mai are pentru anul școlar 2021-2022 și în viitor specializarea de asistent de nutriție și dietetică?
Nu îmi răspunse nimeni pe Facebook de acolo.
Va rog ajutati-ma daca știți! Vreau sa fac o postliceala de asistent de nutriție și dietetică dar in Galați.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-te dom'le asistent generalist/igienă (include alimentatie) că deja ne-ai INNEBUNIT cu tema asta a ta!

http://www.scoalafeg.ro/scoala-postliceala/

| AvalohAlyn explică (pentru sierra1):

Eu vreau nutriție sa studiez.

| sierra1 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Asistent generalist/igienă (include alimentatia) - scoate banii și fă școala!