| AvalohAlyn a întrebat:

Ar fi o problema daca sunt grasut sa intru la postliceala de nutritie si dietetica? Mentionez ca vreau sa slabesc si sa ma informez,dar nu pentru asta vreau la postliceala aia, ci doar ca m-ar atrage domeniul.Ma gandesc ca tinand cont de profil,ca e nutritie si dietetica primesc numai oameni slabi,gandesc si eu nu stiu, oare ar fi o problema sa ma primeasca? Chiar vreau sa slabesc si incep sa si ma informez despre asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că se impun condiții de genul ăsta, nu mi s-ar părea normal. Asta legat de postliceală. Și in viata de zi cu zi să știi că e mai important să ai un suflet bun și frumos cum este al tău decât greutatea sau forma corpului. Interiorul contează cel mai mult, restul sunt doar mici detalii. happy

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu e o condiție de masă/greutate la admitere