| Kornuletz540 a întrebat:

Daca urmezi facultatea de jurnalism si stiintele comunicarii, licenta ori master, care ar fi cele mai bune oportunitati profesionale?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti aici cateva idei : https://studentpenet.ro/......municarii/ Cele mai bune inseamna cele mai bine platite?

| Kornuletz540 explică (pentru dullcat):

Nu neapărat, cele mai interactive și a căror muncă presupune stimularea mentală și psihică, creativitate, adunare de informații și bună organizare.

| dullcat a răspuns (pentru Kornuletz540):

In mod ideal orice job ar trebui sa aiba aceste conditii, insa realitatea e mai dura. Daca nu te orientezi pe salariu in primul rand, cred ca e grozav.Ai ocazia sa fii implinit pe mai multe planuri decat cei care fac din asta criteriul suprem si isi aleg apoi ceva care nu e conform personalitatii.Succes.

Multumesc pentru funda.Si scuze ca te blocheaza unii din cauza mea.

| Kornuletz540 explică (pentru dullcat):

Cu plăcere și nici nu am observat că sunt blocat de alții.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"facultatea de jurnalism ...care ar fi cele mai bune oportunitati profesionale?"

un contract permanent la The New York Times. Baftă

| blackann a răspuns:

Muritor de foame.

| ploaiedestele a răspuns (pentru blackann):

Foarte curioasă sunt de ce realizări ai tu. happy