| smilerz19 a întrebat:

Daca vreau devin actrita, cati ani de facultate trebuie sa fac? Dar daca devin stomatolog?

Răspuns Câştigător
| thepunusher a răspuns:

Ca sa fii actrita nu ai nevoie neaparat de facultate.Iti trebuie doar talent si putin noroc.Crezi ca aia de la Hollywood au facut toti facultatea de teatru sau film? Iar la stomatologie, 6 ani.

6 răspunsuri:
| smilerz19 explică:

Dar cati ani dureaza facultatea aia?

| Anileda a răspuns:

La actorie facultatea este de 5 ani.
Iar la stomatologie cam 6.

| Me_5216 a răspuns:

De la atrita la stomatolog e cale lunga... sincer nu stiu... trebuie sa faci o facultate, dar nu stiu cati ani.

| Thisbeea a răspuns:

Depinde, la teatru facultatea e de 3 ani + 2 ani master, iar la stoma daca nu ma insel sunt 6 aniwinking

| Thisbeea a răspuns:

Teatru=3 ani
stoma=6 ani

| ella_5669 a răspuns:

Am eu un prieten care acum a terminat facultatea de stomatologie si a facut 7 ani pentru actrita chiar nu stiu... :*