| Andreea201012 a întrebat:

Dar Baneasa nu este langa Eforie ca asa mi-a spus un baiat de 19 ani ca sta in baneasa si e aproape de eforie Fundita cine rasplove struck

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Normal, ca Baneasa nu e langa Eforie.
Baneasa e la iesirea din Bucuresti, in partea de Nord, iar Eforie e in Sudul tarii noastre, pe langa Constanta( la mare ).:*
Funda?happy
sunt singura care ti-a raspuns:X!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista un oras Baneasa in judetul Constanta, dar e departe de Eforie

Apache
| Apache a răspuns:

...cum dracu baneasa e langa eforie? eu stau in eforie si iti zic ca nu e asa!