| L0V3pink a întrebat:

Dau funda! Imi puteti spune cei care sunteti din bistrita sau care stiti cateva magazine de animale(in afara de magazinul mare din centru)? as vrea sa stiu pentru ca as vrea o pasare.Va rog ajutati-ma.happy

2 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

Sunt vanzator de papagali si alt pasar luxuriante putem discuta daca te intereseaza sunt din Bistrita oras in sudul orasului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un magazin de animale vis-a-vis de blocul lama, poti incerca acolo.