| AfloareiRazvan a întrebat:

DAU FUNDA! Pot sa am mai multe postliceale facute? Pe principiul ca pot sa am mai multe facultati facute...

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Sigur că poţi. Dar la ce bun? Mai multe facultăţi fac cei care vor să mai stea pe banii părinţilor.

| AfloareiRazvan explică (pentru gogu220):

Pot sa fac concomitent o facultate si o postliceala?

| gogu220 a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Acum dacă ţi neapărat poţi să faci şi facultate, şi post liceală, şi şcoala elementară si să mai treci din când în când şi pe la grădiniţă. Nu te opreşte nimeni.

| alex495 a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Da, dar te va rupe dpdv financiar si cand o sa ai examene o sa fie probleme. Profesoru X o sa l doara undeva pe el ca ai tu ex la aceeasi ora la postliceala, sau invers. Va fi greu, dar se poate. Chiar si 2 facultati diferite in acelasi timp

| AfloareiRazvan explică (pentru gogu220):

Nu stau pe banii parintilor. Am nevoie de diplomele respective intr-un plan mai amplu. Muncesc pentru viitorul meu.