| servicee123 a întrebat:

DDaca apare motorul electric la toate automobilele la mecanicul auto ii da salariu mai mic si il creste la electrician?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca mecanicul nu are multa treaba ii scade din salariu si electromecanicului ii da mai mult. Oricum se schimba mult uleiul de motor, anvelopele si alte piese mecanice.

| kogi1983 a răspuns:

Da. va fi mecanicul electricia la putere

| iustin1992 a răspuns:

Nu cred ca o sa prindem noi vremurile alea sa aiba toate masinile motare electrice nu vor disparea de tot motorul M.A.S si M.A.C nu iti fa griji daca ii place aceasta meserie poti sa o faci si se castiga foarte bine mai ales in afara programului de lucru mai mult decat salariul faci pe luna
bafra

| swampy a răspuns:

Te-ai gandit bine la asta laughing))) probabil o sa falimenteze manicu auto big grin pana in final o sa fie masinile pe soft laughing)

| swampy a răspuns:

Aici e mai mult ca sigur ca o sa creasca la electrician tongue mecanicii nu prea mai au slujbe bune datorila evolutiei tongue acu depinde ca la tara cum e cu dacia da se strica de 3 ori pe luna ar fi mecanicu auto in avantaj dar in ney work electricianu e cu foarte mult peste big grin