| Alex5153c a întrebat:

Cine imi zice ce salariu are un electric auto pe luna in România

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde daca esti inginer electrician si lucrezi la partea de proiectare poti sa gastigi frumusel peste 2000 ron.
Daca esti doar un electrician auto printr un service pana in 1000 ron.

| Azµre a răspuns:

Variaza de la angajator la angajator acum daca lucrezi la un particular poti lua intre 10-15 milioane, daca lucrezi la o firma mare Hyundai, Bmw, Audi, Dacia etc etc poti avea salariu chiar de 30 de milioane. Difera de la angajator la angajator. Dar sa tii cont cei de la dacia, audi, bmw, hyundai, etc reprezentantele mari cer studii superioare cer politehnica, master etc. Acolo nu merge pe diploma de liceu profesional sau scoala post liceala

| Alex5153c explică:

Poti sa-mi zici suma in euro ca eu nu-s din România si nu stiu cum sa calculez suma?