| ioaniciu a întrebat:

De ce fac femeile copii?

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

pentru a fi mai speciale si cu mult deasupra barbatilor.

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca sa se faca mari si sa puna intrebari stupide.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pentru ca asa au fost concepute, pentru perpetuarea speciei.

carla
| carla a răspuns:

De aia...

| ellene a răspuns:

Degeaba doar nu pe bani

| MihaiA a răspuns:

ca sa nu ii faca barbatii rolling on the floor

| LuS[z] a răspuns:

pentru ca vor sa fie implinite iar copilul reprezinta implinirea totala.

Răspuns utilizator avertizat
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

De ce fac femeile copii? Pai daca ar putea sa faca oua cred ca nu ar mai face copii ci ar face oua.

| mariazet45 a răspuns:

Trebuia sa faca cineva si asta si pentru ca barbatii nu s-au oferit, intotdeauna ele fac ce nu le place la barbati sa faca, nu spala vase, nu streg prafu, nu fac copii, nu spala rufe,... daca nu fac aceste lucruri nici ei nici femeile sunt acum masini de spalat vase, masini de spalat rufe, masin de facut copii. masini de sters prafu nu sunt, de ce sterg femeile prafu?///

| dudu_4306 a răspuns:

De ce pui intrebari stupide?

| pepino a răspuns:

Pentru ca barbatii nu pot face!

| miha2010 a răspuns:

Asa a lasat d-zeu de la Adam si Eva! Numai ca unele persoane nu vor sa fie ca Eva si nu fac copii...in ziua de azi noi ''decidem''asupra vietii pe acre o purtam in pantec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu i-au anticonceptionale 2.Nu are cine sa le faca educatie sexuala (medode de prevenire. 3. Copii sunt sensul unei vietii normale. Mai nou si BARBATII fac copii.Americanul THOMAS BETIE de 34 de ani la 13XI-2008 ora 23:17"a nascut pe cale naturala o fetita, iar acum a anuntat ca e iarasi gravid, sarcina fiind prognozata in luna iunie data de 12-2009. Si la microscop se pot face copii! Dar si cu '' FERIBOTUL''? La ora de anatomie profesoara intreaba: -Cum fac femeile copii.COPII raspund majoritatea: -Cu barza, cu barza. Bula ridica mana si spune ofensat : -Doamna profesoara eu cred ca am venit cu "FERIBOTUL'' -Profesoara: -Cum asa Bula? -Bulatongueai asa l-am auzit pe tata ca-i spunea mame-i foarte des noaptea in dormitor ''Femeie, nu" FERIBOTUL" ca o sa mai facem un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca raman gravide laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au uter si barbatii nu au

| cosss a răspuns:

" de vaca "... )))

| einstein a răspuns:

Copiii se fac impreuna de un barbat si o femeie... in caz ca nu avem iar vreo minune de la Duh... de ce NASC femeile si nu barbatii? si de ce FEMEILE sunt cele care se ocupa de bebe? pentru ca barbatii nu sunt in stare... nu e vina lor, dar nu EI au fost creati pentru asta, ci ELE. in rest... ma intreb ce te-a determinat sa pui intrebarea asta...