| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile fara educatie fac mai repede copii?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pentru ca nu au educatie?

| Celcestietot a răspuns:

Nu toate „femeie" fără educație fac mai repede copii.

| gemeni6226 a răspuns:

Procentajul este mai mare deoarece nu se gindesc sa aiba o baza materiala solida, nu se gindesc la viitor doar la prezent.

| Jus7t a răspuns:

Probabil pentru că ele cred că să crești un copil e tot una cu a creste un câine.

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Neavand educatie nu poti avea un job. Daca nu te poti intretine pe cont propriu, singura solutie e sa depinzi de cineva. Asa ca unica lor ocupatie este cresterea copiilor si treburile casnice. Uneori se intampla ca lipsa de educatie sa insemne chiar lipsa de educatie sexuala, adica intretinerea raporturilor sexuale fara mijloace de protectie, iar rezultatul este, evident, o sarcina.