| Geeeo21 a întrebat:

De ce liceu si facultate ai nevoie ca sa ajungi la S.R.I? happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Liceul nu este important, totusi este bine un profil uman, te ajuta putin. Important este sa ai bacalaureatul, sa indeplinesti conditiile cerute si sa reusesti la admitere la Academia de Informatii "Mihai Viteazul". Detalii poti vedea aici: http://www.sri.ro/subpagini/416/admitere-20110.html. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Tata deputat si mama colonel de politie sau armata dar daca mai ai un unchi general intri sigur.realitate 100%

academia nationala de informatii mihai viteazul-facultatea de informatii

http://www.citynews.ro/......ri-107827/

| Epurean a răspuns:

Academia Nationala de Informatii "Mihai Viteazu"

| valykx a răspuns:

Vlad: Cand te tragi dintr-o asemenea familie poti foarte lejer sa te faci om de afaceri. In mod oficial raspunsul lui Ioandelasal este corect, dar lasand mistourile la o parte, dintr-o sursa sigura stiu ca la sri se intra din tata in fiu. Ma credeti, nu ma credeti, treaba voastra, dar nu as avea nici un motiv sa mint.