| Duteplangiccc a întrebat:

De ceva timp am inceput sa am foarte multe dureri de genunchi, tibie etc si am vrut sa ma las pentru ca incepeam sa nu mai iubesc la fel acest sport si voiam sa ma apuc de alt sport.Multi oameni imi zic sa nu ma las ca sunt ft talentata aceeasi oameni care au spus ca nu e pentru fete acest sport.As vrea sa ma las dar prca e o parte din mine acest sport si in acelasi timp nu vreau sa regret faptul ca ma las.Am nevoie de ajutor va rog in aceasta decizie.Plus ca ajung sa nu mai am chef sa merg la antrenamente sau la sala si incep sa ma simt ft trista si sa nu mai fac aproape nimic toata ziua.

1 răspuns:
| Florinn125 a răspuns:

Bună! Vorbește cu părinții tăi despre durerile pe care le ai. Mergi la un medic, să vezi ce este și cum se rezolvă. Apoi îți poți continua pasiunea. Succes!