| alina1234555 a întrebat:

De curand am aplicat un CV pentru un job in afara tarii, la cei de la Passing Through Jobs, mai exact pentru promovarea produselor cosmetice de lux. Am cateva dubii in privinta lor. Va rog, oricine are informatii despre ei si a lucrat cu ei, sunt firma serioasa?

Răspuns Câştigător
| Roberto_Angelino_1995 a răspuns:

Nu mai sunt adevarate... daca 35% dintre romani sunt in strainatate. de ce te chemat pe tine. sa plateasca taxe degeaba? nu mai excrocii. 70% dintre angajatorii din strainatate sunt niste excrocii ori faci actele cu ei si te pune sa le dai bani ori. ati plateste drumu si. dupa dai din colt in colt ca esti platita prost si nu poti sa ajungi nici acasa... bafta