| ray_1368 a întrebat:

De curand am fost propusa ca vicepresedinte pe un forum. M-i s-a spus ca trebuie sa fac un plan de ideei pe care sa il prezint presedintelui.Problema este:Ce fel de ideei deoarace nu am mai facut asta pana acum.Va rog sa ma ajutati big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am auzit de multe feluri de planuri, dar de planuri de idei(nu ideei) n-am auzit pana acum. Mai degraba cred ca este vorba de idei pentru dezvoltarea forumului, privind continutul acestuia, teme de discutie, teme pentru articole etc, respectiv un plan pentru bunul mers al forumului. Nu spui despre ce forum este vorba, asa ca nu te pot ajuta concret, decat cu generalitatile aratate mai sus. Succes si numai bine!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Fugi ma d´aci! rolling on the floor De curiozitate, forumul se numeste - Clubul agramatilor?
1. M-i s-a spus
2.ideei
Te ajut cu placere dupa ce treci clasa a 3-a la gramatica elementara.